O mnie

O mnie słów kilka

Fotografia to moja pasja, interesuje się nią od zawsze.
Pomysł na fotografie ślubną narodził się w dniu mojej sesji ślubnej, gdzie podglądając pracę fotografa mocno uprzykrzyłem mu sprawę dręcząc go swoimi pomysłami, które po prostu musiałem zrealizować.Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym, co jest niezwykle pomocne przy obróbce moich prac.
Kreatywność, wysoka jakość fotografii oraz profesjonalna obróbka graficzna, to cechy które charakteryzują moją pracę.Ślub to wyjątkowy dzień, to najważniejszy dzień dla Młodej Pary. Moim zadaniem jest uchwycić wszystkie pełne emocji i wzruszenia chwile oraz uwiecznić je na papierze.Posiadam niezbędne uprawnienia do fotografowania Ceremonii w Kościele.
Wykonuje fotografię ślubną w Stalowej Woli oraz okolicach (do 30 km). Przy dłuższych trasach, koszt dojazdu doliczam do ceny usługi. Jestem otwarty na wszelkie propozycje Pary Młodej, jeśli chodzi o wybór miejsca na sesje zdjęciową w plenerze. Dla niezdecydowanych mogę zaproponować sprawdzone przez siebie zakątki.Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego port-folia.
Andrzej Fila